Bezpłatne szkolenie - Mowa i komunikacja osób z ASD w praktykce

BEZPŁATNE SZKOLENIE w listopadzie

Mowa i komunikacja osób z ASD w praktykce

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Termin: 24 listopada 2017

Godziny: 1600 - 1900

Miejsce: sala wykładowa PCUD ul. Rymanowska 15a

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych kieruje się zasadą ciągłego doskonalenia zawodowego. Wychodząc naprzeciw sugestiom środowiska nauczycielskiego, PCUD w Rzeszowie rozpoczyna kolejny cykl darmowych szkole w roku szkolnym 2017/2018. Nauczycielu jeśli myślisz o podnoszeniu kwalifikacji poprzez studia podyplomowe​, to zapraszamy na jedno z darmowych szkoleń, które przybliży tematykę i pomoże dokonać wyboru co do przyszedłeś ścieżki edukacyjnej. Kolejnym szkoleniem realizowanym jest Mowa i komunikacja osób z ASD wpraktyce.

Cel szkolenia: zdobycie praktycznej umiejętności opracowywania indywidualnych programów rozwoju komunikacji dla osób z ASD

Tematyka:

• Ocena funkcjonalna umiejętności komunikacyjnych na podstawie opisu przypadku
  • Nauka opracowywania programu rozwoju komunikacji dla małych dzieci z autyzmem
  • Nauka opracowywania programu rozwoju komunikacji dla osób z autyzmem wysoko funkcjonujących i osób z Zespołem Aspergera

Przed wypełnieniem aplikacji, proszę zapoznać się z regulaminem bezpłatnych szkoleń. Zwłaszcza proszę zwrócić uwagę na 4 i 5 punkt regulaminu w części SZKOLENIE:

4. Jedna osoba może uczestniczyć w jednym szkoleniu w roku szkolnym. Zgłoszenia na kolejne szkolenia będą przesuwane na listę rezerwową.

5. W kolejnym szkoleniu osoba może zostać zakwalifikowana wyłącznie z listy rezerwowej.

Regulamin bezpłatnych szkoleń w roku szkolnym 2017/2018