BEZPŁATNE SZKOLENIE - Recykling ART. jak przekształcić zwykle przedmioty, by stały się ciekawą zabawą plastyczną

BEZPŁATNE SZKOLENIE w styczniu

Recykling ART. - czyli jak przekształcać zwykłe przedmioty, by stały się ciekawą zabawą plastyczną

Osoby zakwalifikowane na bezpłatne szkolenie zostaną poinformowane SMS, najpóźniej do 24.01.2018 r. do godziny 15.00. Ewentualne osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane w dniu 25.01.2018 r.

Termin: 26 stycznia 2018

Godziny: 1600 - 1900

Miejsce: sala wykładowa PCUD ul. Rymanowska 15a

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie w dniu 26 stycznia organizuje kolejne DARMOWE SZKOLENIE dla nauczycieli i pedagogów z województwa podkarpackiego. Rok szkolny 2017/2018 z darmowymi szkoleniami to inicjatywa podjęta przez PCUD Rzeszów pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Doskonalenie nauczycieli obywa się poprzez różne formy, nie tylko przez studia podyplomowe, a także poprzez szkolenia i warsztaty.

Styczniowe darmowe szkolenie pt.: Recykling ART. – czyli jak przekształcać zwykłe przedmioty, by stały się ciekawą zabawą plastyczną adresowane jest do:

Cel szkolenia:

Tworzenie  niepowtarzalnych ekologicznych   przedmiotów i ozdób z materiałów bazujących na recyklingu

Tematyka:

• Prezentacja podstawowych  materiałów i narzędzi potrzebnych do wykonania pracy
  • Kreatywne wykorzystanie wytłoczek po jajkach, starych płyt DVD i innych

Szkolenie Recykling ART. - czyli jak przekształcać zwykłe przedmioty, by stały się ciekawą zabawą plastyczną prowadzi Pani mgr Beata Bobra (arteterapeuta, oligofrenopedagog, animatorka rękodzielnictwa).

Przed wypełnieniem aplikacji, proszę zapoznać się z regulaminem bezpłatnych szkoleń. Zwłaszcza proszę zwrócić uwagę na 4 i 5 punkt regulaminu w części SZKOLENIE:

4. Jedna osoba może uczestniczyć w jednym szkoleniu w roku szkolnym. Zgłoszenia na kolejne szkolenia będą przesuwane na listę rezerwową.

5. W kolejnym szkoleniu osoba może zostać zakwalifikowana wyłącznie z listy rezerwowej.

Regulamin bezpłatnych szkoleń w roku szkolnym 2017/2018

Zobacz fotorelację ze szkolenia, które realizowane było w listopadzie 2016 r.