Skontaktuj się z nami już dziś:
Tel: 17 740 21 31 Kom: 696 429 799 Kom: 696 429 796

GRADUACJA ABSOLWENTÓW

GRADUACJA ABSOLWENTÓW

 

 

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie zakończyło uroczyście kolejny rok akademicki. 27 Sierpnia w Hotelu Rzeszów miało miejsce uroczyste rozdanie świadectw studiów podyplomowych organizowanych przez PCUD. W tym dniu słuchacze studiów podyplomowych:

 

 

Uroczystość graduacji zaszczyciła Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim Pani dr Izabela Zaborowska. Pani Rektor gratulowała uzyskanych wyników na świadectwach i zachęcała do ciągłego podnoszenia kwalifikacji w zmieniającej się oświacie. Rola nauczycieli jest kluczowa dla rozwoju młodego człowieka, niezależnie od stopnia niepełnosprawności - mówiła Pani dr I. Zaborowska.

 

Dyrektor PCUD dr Artur Woźny rozpoczął uroczyste wręczanie świadectw studiów podyplomowych. Zasłużone brawa dla Naszych absolwentów świadczyły o trudzie i wysiłku, jaki musieli włożyć podczas weekendów wspólnie spędzanych na zajęciach. Uroczysta graduacja to nie tylko rozdanie świadectw, ale okazja do wyróżnienia tych słuchaczy, którzy osiągneli najlepsze wyniki w nauce i wykazali się niezwykłą determinacją podczas całego cyklu dydaktycznego. 

 

Zwieńczeniem uroczystości było losowanie bonów -50% na studia podyplomowe organizowane przez PCUD. Tradycyjne wyrzucenie biretów do góry było chwilą, w której to słuchacze studiów podyplomowych stali się absolwentami Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych.


 

img