O nas

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych powstało z inicjatywy środowisk naukowych kilku ośrodków, którym leży na sercu dobre przygotowanie kadry pedagogicznej w zakresie pedagogiki specjalnej. Ośrodek powstał dzięki mocnemu zaangażowaniu grupy, które swoje doświadczenie w organizacji szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych zdobywała przez wiele lat. Długoletnie doświadczenie właściciela dr Artura Woźny, a zarazem Dyrektora placówki pozwala na przedstawienie z całą odpowiedzialnością bogatej oferty edukacyjnej, która została przygotowana po przeprowadzeniu badań potrzeb w zakresie doskonalenia poziomu umiejętności nauczycieli na Podkarpaciu. Oferta zawiera kierunki, które cieszą się od lat zainteresowaniem jak również nowości, dające nowe kwalifikacje tak bardzo potrzebne w dobie reformowanej szkołyNa bieżąco proponujemy Państwu całą gamę szkoleń Rad Pedagogicznych oraz konferencji tematycznych wynikających z zainteresowań docelowych grup nauczycieli. Owocna współpraca ze środowiskiem nauczycielskim pozwoli na zwiększenie poziomu doskonalenia szkolnictwa.

Pragniemy również przedstawić Państwu pełna ofertę dotyczącą podnoszenia kultury organizacji w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej. Nasi inspektorzy BHP oraz PPOŻ są do dyspozycji służąc pomocą oraz kopleksowo rozwiążą wszystkie problemy związane z BHP i PPOŻ w placówkach oświatowych i pokrewnych instytucjach.

Zapraszamy więc do współpracy

Przy realizacji studiów podyplomowych współpracujemy z Uczelniami Wyższymi: