Gra! Zabawa! Nauka! Wykorzystanie Kart Grabowskiego jako element wsparcia procesu kształcenia w klasach I-III

img img img img img img img img img img img

Podkarpackie Centreum Usług Dydaktycznych nawiązało współpracę z Mateuszem Grabowskim, który jest właścicielem posiadającym prawa autorskie do KART GRABOWSKIEGO. Karty Grabowskiego to sprawdzony sposób na naukę liczenia i tabliczki mnożenia przez zabawę. Istnieją już ponad 20 lat i z sukcesem stosowane są w setkach szkół w całej Polsce. Dzięki nim nauczyciele mogą przeprowadzać angażujące zabawy dla dzieci. Dzieci grając w Karty Grabowskiego tak naprawdę się bawią i nawet nie zauważają, że się uczą.