Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli

15 grudnia 2018

lista na termin 15 grudnia jest już zamknieta. Przyjmujemy na listę rezerwową lub nową edycję w miesiącu styczeń-luty

Termin: 15 grudnia 2018 r.

Cena: 300 zł: (w cenie uczestnik otrzymuje jedną talię kart "Tabliczka mnożenia" oraz książkę dotyczącą wykorzystania Kart Grabowskiego)

Uczestnicy do 5.12.2018 r. powinni wpłacić 100 zł zaliczki na szkolenie (w celu zamówienia talii kart i książek). Prosze wpłacać na konto SGB EXPRESS BANK 44 9176 1022 2003 0025 1965 0002 tytułem, Imię i nazwisko, Karty Grabowskiego

Miejsce: RZESZÓW, Sp 18, ul. Bł. Karoliny 21.

Karty Grabowskiego

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych nawiązało współpracę z Mateuszem Grabowskim, który jest właścicielem posiadającym prawa autorskie do KART GRABOWSKIEGO. Karty Grabowskiego to sprawdzony sposób na naukę liczenia i tabliczki mnożenia przez zabawę. Istnieją już ponad 20 lat i z sukcesem ​stosowane są w setkach szkół w całej Polsce. Dzięki nim nauczyciele mogą przeprowadzać angażujące zabawy dla dzieci. Dzieci grając w Karty Grabowskiego tak naprawdę się bawią i nawet nie zauważają, że się uczą.

Dla kogo są KARTY?

Karty wykorzystywane są przez nauczycieli przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli matematyki. Sprawdzają się jako stały element zajęć pozalekcyjnych, korekcyjno-kompensacyjnych czy zajęć świetlicowych. Są również ciekawym przerywnikiem w trakcie zajęć z dziećmi. Czasami wystarczy nawet kilku minut, żeby zorganizować ciekawą zabawę dla uczniów. Poprzez zabawę z Kartami Grabowskiego dzieci poznają i nabywają wiele umiejętności matematycznych, ale nie tylko. W trakcie rozgrywek karcianych dzieci rozwijają takie umiejętności jak: tabliczka mnożenia, dopełnianie do pełnej dziesiątki czy układanie oraz rozwiązywanie równań i nierówności. Ćwiczą również swoją cierpliwość, koncentrację, poznają zasadę fair-play, pracę w grupie oraz uczą się przegrywać.

Czym są warsztaty z Kartami Grabowskiego?

Na naszych warsztatach nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiadują się, jak wykorzystać je na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Podczas trwających 6 godzin lekcyjnych praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności. Dzięki aktywnemu udziałowi we wszystkich prezentowanych grach i możliwości wcielenia się w role uczniów, już od następnego dnia po warsztatach nauczyciele mogą na swoich lekcjach stosować dowolny z produktów należących do serii Kart Grabowskiego: Tabliczka MnożeniaDodawanie i OdejmowanieGry Logiczne oraz Bączek Matematyczny Piruet.

Certyfikowani trenerzy gwarancją jakości

Oryginalne warsztaty z Kartami Grabowskiego prowadzone są wyłącznie przez Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego. Mają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie praktyczne, aby pomóc uczestnikom warsztatów z sukcesem wykorzystywać Karty na zajęciach z dziećmi. Wszyscy trenerzy są nauczycielami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z Kartami na lekcjach. Program Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego jest gwarancją wysokiej jakości warsztatów przeprowadzanych w dowolnym miejscu Polski.

Galeria: