Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z Międzynarodowym Instytutem dr Svetlany Masgutowej organizujemy szkolenie specjalistyczne: 


Prowadzący: mgr Joanna Kowalewska


Działalność Instytutu dr Svetlany Masgutovej skupia się głównie na najnowszych metodach integracji neurosensomotorycznej i stymulacji mechanizmów rozwoju ruchowego.

Koncepcja integracji odruchów i rozwoju ruchowego opracowana przez dr Svetlanę Masgutovą oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi oraz obserwacjach klinicznych. Zaowocowało to stworzeniem programu pracy z dziećmi, który aktywnie rozwija się w Polsce od 2006 rok o czym świadczy coraz większe zainteresowanie specjalistów edukacją w tym kierunku.

Główna siedziba firmy International Dr Svetlana Masgutova Institute mieści się w Stanach Zjednoczonych na Florydzie.

W Polsce działają dwie filie, w Warszawie i we Wrocławiu.


dr Svetlana Masgutova - Twórca metody MNRI®

Doktor psychologii rozwojowej i edukacyjnej, dyrektor Międzynarodowego Instytutu dr Svetlany Masgutovej (Polska) oraz Svetlana Masgutova Educational InstituteT for Neuro-Sensory-Motor and Reflex Integration (USA).

Absolwentka Instytutu Psychologii Ogólnej i Rozwojowej Rosyjskiej Akademii Edukacji. Doktorat z zakresu psychologii rozwojowej. Jest autorką ponad 100 prac naukowo-praktycznych.