ABC pracy pedagoga szkolnego

28 wrz 2022
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)

Szkolenie jest wsparciem dla początkujących pedagogów szkolnych w zakresie realizacji obligatoryjnych zadań oraz prowadzenia dokumentacji z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

W czasie szkolenia zostaną omówione:

1. Podstawowe przepisy prawa regulujące pracę pedagoga i udzielanie wsparcia PPP.
  2. Zadania pedagoga w praktyce.
  3. Prowadzenie dokumentacji pedagoga szkolnego.
  4. Przykładowe pomysły na realizację zadań profilaktycznych i diagnostycznych.

ABC pracy pedagoga szkolnego

UCZESTNICY:

1. Poznają podstawy prawne działalności pedagoga szkolnego.
  2. Nauczą konstruować obowiązującą dokumentację.
  3. Wzmocnią kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  4. Otrzymają  inspiracje do wykorzystania w pracy.

• pedagodzy szkolni

• Nauczyciele
  • Pedagodzy
  • Dyrektorzy placówek oświatowych

mgr Angelika Perdek Chabinowska

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem szkolnym oraz doradcą zawodowym, specjalistą terapii pedagogicznej. Od lat prowadzę szkolenia dla rad pedagogicznych z obszarów: umiejętności miękkie, technik uczenia, autoprezentacji, nowoczesnych metod nauczania, rozwijania kompetencji kluczowych, TIK, pomocy psychologiczno- pedagogicznej, dokumentacji i obowiązujących przepisów,  czy zabaw i gier wprowadzających w świat dziecięcego kodowania, innowacji. Na szkoleniach stawiam nacisk na praktyczne wykorzystanie przedstawianych treści w codziennej pracy dydaktycznej.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 80 zł