Arteterapia w pracy nauczyciela

28 lis 2022
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 18.00)

Szkolenie jest wprowadzeniem nauczycieli wychowania przedszkolnego w stosowanie metody arteterapii. W czasie spotkania zostaną przedstawione gotowe pomysły zajęć, cele oraz etapy wprowadzania metody w zajęcia z dziećmi.

Program:

1. Arteterapia- cele i idea
  2. Jak wprowadzać zajęcia z elementami arteterapii.
  3. Założenia i pomysły na zajęcia.

Arteterapia w pracy nauczyciela

UCZESTNICY:

1. Poznają podstawowe założenia metody.
2. Nauczą się stymulować zmysły i sferę poznawczą dziecka.
3. Wzmocnią kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, pracy terapeutycznej
4. Otrzymają inspiracje do wykorzystania w pracy.

• Wszyscy zainteresowani nauczyciele,
  • Pedagodzy,
  • Terapeuci,
  • Nauczyciele wychowania przedszkolnego.

mgr Angelika Perdek Chabinowska

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem szkolnym oraz doradcą zawodowym, specjalistą terapii pedagogicznej. Od lat prowadzę szkolenia dla rad pedagogicznych z obszarów: umiejętności miękkie, technik uczenia, autoprezentacji, nowoczesnych metod nauczania, rozwijania kompetencji kluczowych, TIK, pomocy psychologiczno- pedagogicznej, dokumentacji i obowiązujących przepisów,  czy zabaw i gier wprowadzających w świat dziecięcego kodowania, innowacji. Na szkoleniach stawiam nacisk na praktyczne wykorzystanie przedstawianych treści w codziennej pracy dydaktycznej.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 80 zł