Czy wiesz, że Twoje dziecko może uczyć się nowych umiejętności

20 wrz 2022
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 120 minut (godzina 18.00)

Przy współpracy z PSTB - Polskim Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej

Czy wiesz, że Twoje dziecko może uczyć się nowych umiejętności

Szkolenie podczas którego omówione zostaną podstawowe prawa i zasady efektywnego uczenia, sposoby wywoływania nowych umiejętności, incydentalnego uczenia w naturalnych sytuacjach i utrwalania umiejętności oraz rozwijanie mowy w naturalnych sytuacjach.

• nauczyciele
  • nauczyciele wspomagający
  • pedagodzy
  • terapeuci
  • rodzice dzieci
  • opiekunowie
  • wszyscy zainteresowani tematem

dr Nela Grzegorczyk-Dłuciak
Dr nauk humanistycznych, pedagog specjalny wieloprofilowego usprawniania osób z uszkodzeniami mózgu, terapeuta i superwizor behawioralny. Współzałożyciel i prezes (od początku do dnia dzisiejszego) Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej. Aktualnie superwizor w Niepublicznych Szkołach UMIEM w Krakowie i Raciborzu, prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej. Wykładowca min. Uniwersytetu SWPS. Od 2002 r. prowadzi szkolenia z analizy behawioralnej stosowanej i terapii dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Współautor koncepcji i Członek Kapituły (od początku istnienia do dziś) systemu Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego. Współautorka projektu NCBiR „SYSABA – Systemu wsparcia ośrodków behawioralnych pracujących z osobami dotkniętymi zaburzeniami rozwojowymi” stanowiącego nowy, elektroniczny standard dokumentacji behawioralnej.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 200 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 230 zł