Czy wiesz, że Twoje dziecko może zachowywać się grzecznie
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
200 zł
Szkolenie online
21 cze 2022
18:00
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 120 minut (godzina 18.00)
Webinarium

Przy współpracy z PSTB - Polskim Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej

Czy wiesz, że Twoje dziecko może zachowywać się grzecznie

Szkolenie podczas którego omówione zostaną zasady eliminowania zachowań trudnych u dziecka, uczenia spokojnego zachowania, ustalania funkcji zachowania, pracy z: lękami, fobiami, atakami złości, zachowaniami zakłócającymi procesy uczenia, etc.


Adresaci

  • nauczyciele
  • nauczyciele wspomagający
  • pedagodzy
  • terapeuci
  • rodzice dzieci
  • opiekunowie 
  • wszyscy zainteresowani tematem

Prowadzący

dr Nela Grzegorczyk-Dłuciak
Dr nauk humanistycznych, pedagog specjalny wieloprofilowego usprawniania osób z uszkodzeniami mózgu, terapeuta i superwizor behawioralny. Współzałożyciel i prezes (od początku do dnia dzisiejszego) Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej. Aktualnie superwizor w Niepublicznych Szkołach UMIEM w Krakowie i Raciborzu, prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej. Wykładowca min. Uniwersytetu SWPS. Od 2002 r. prowadzi szkolenia z analizy behawioralnej stosowanej i terapii dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Współautor koncepcji i Członek Kapituły (od początku istnienia do dziś) systemu Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego. Współautorka projektu NCBiR „SYSABA – Systemu wsparcia ośrodków behawioralnych pracujących z osobami dotkniętymi zaburzeniami rozwojowymi” stanowiącego nowy, elektroniczny standard dokumentacji behawioralnej.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

  • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 200 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 230 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.

KONTAKT:
E-mail: webinarium@pcud.edu.pl 

nr.tel: 888 299 003


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.