Diagnoza logopedyczna dziecka w wieku przedszkolnym

10 gru 2021
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 18:00)

Biorąc udział w webinarium zyskają Państwo praktyczne wskazówki, w jaki sposób przygotować się do diagnozy logopedycznej dziecka w przedszkolu i jak ją zaplanować. Zaproponuję testy, oraz kwestionariusze z jakich warto korzystać, oraz pokażę, jak w prosty i zrozumiały dla rodzica sposób sporządzić opinię logopedyczną dziecka. Podzielę się własnym pomysłem na zorganizowanie współpracy z rodzicem dziecka z którym podejmujemy współprace.

Diagnoza logopedyczna dziecka w wieku przedszkolnym

CELE:

Teoretyczne: zapoznanie z testami i kwestionariuszami do badania logopedycznego

Poznawcze: przedstawienie etapów diagnozy logopedycznej

Utylitarne (praktyczne): organizowanie współpracy z rodzicem, tworzenie opinii

• Logopedzi
  • nauczyciele
  • pedagodzy

mgr Patrycja Juraszczyk

Logopeda, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wykładowca PCUD, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, Praktyk Poziom I Metody Tomatisa, certyfikowany diagnosta narzędzi KOLD i KOSF wyd. Komlogo, logopeda Niepublicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Akademia Relacji

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł