Dyskalkulia, czyli zaburzenia zdolności matematycznych – praktyczne wskazówki
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut
Webinarium

Jaki to był numer tego autobusu, którym miałem jechać do Kazika ? … Tabliczka mnożenia, to prawdziwy koszmar … Co za różnica, czy 3 jest w tę, czy drugą stronę ? …  Miałam zapamiętać cenę masła i znowu nie wiem, ile kosztuje … Problemy z pamięcią ? Raczej nie. Czy często zdarza Wam się nie pamiętać co ile kosztuje ? W dzieciństwie mieliście problemy z matematyką, odczytywaniem godziny z tradycyjnego zegara? A teraz … nie pamiętacie numerów rejestracyjnej swojego samochodu, numeru pesel, ważnych dat z historii Polski, numeru telefonu do ważnej dla Was osoby … Nie martwcie się, to najprawdopodobniej tylko DYSKALKULIA. Dzisiaj znamy już metody pracy z tą trudnością, mamy pomoce, które pomogą i ułatwią życie Tobie oraz dzieciakom. Jeśli pracujesz w terapii, albo jesteś rodzicem dziecka dyskalkulicznego, albo po prostu chcesz się dowiedzieć, jak pomóc dyskalkulikowi, to zapraszam Cię na mój warsztat.

Dyskalkulia, czyli zaburzenia zdolności matematycznych – praktyczne wskazówki

CELE: 

Teoretyczne:

 • przypomnienie etiologii zaburzeń dyskalkulicznych
 • poznanie metod pracy z dzieckiem dyskalkulicznym

Praktyczne:

 • jak pracować z dzieckiem dyskalkulicznym
 • jak wspierać emocjonalnie dziecko dyskalkuliczne
 • nauka zastosowania i wykorzystania metod pracy z dzieckiem dyskalkulicznym w domu i szkole
 • przedstawienie i omówienie materiałów pomocnych w pracy z dzieckiem dyskalkulicznym

Adresaci

 • Nauczyciele
 • Pedagodzy
 • Rodzice
 • Opiekunowie
 • Terapeuci

Prowadzący

mgr Małgorzata Stopa-Wołowiec

pedagog, psychoprofilaktyk społeczny, certyfikowany Terapeuta Metody ORTOGRAFFITI, terapeuta zaburzeń zachowania, terapeuta pedagogiczny; diagnosta i terapeuta w zakresie autyzmu oraz integracji sensorycznej; terapeuta ręki; terapeuta metody Svietlany Masgutowej w części ustno-twarzowej; systematycznie podnosi kwalifikacje na różnych szkoleniach i konferencjach. Od 15 lat pracuje w szkole jako pedagog - terapeuta. Jest przewodniczącą zespołu wychowawczego oraz zespołu do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.

KONTAKT:
E-mail: webinarium@pcud.edu.pl 

nr.tel: 888 299 003


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.