Escape room w szkole - Zamień lekcję w przygodę

22 cze 2020
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 20.00)

Udział w  lekcji z wykorzystaniem elementów pokoju zagadek to okazja do nauki, współpracy i świetnej zabawy. Oprócz zdobywania i wykorzystywania wiedzy w praktyce dzieci podejmują decyzje, dyskutują i działają pod presją czasu. Tematykę zabawy można dowolnie modyfikować. Zdobytą podczas webinarium wiedzę można wykorzystać do prowadzenia lekcji w szkole, jako atrakcję podczas letniego wypoczynku na koloniach, półkoloniach.

Escape Room w szkole

• Wprowadzenie i omówienie mechaniki działania szkolnego Escape Roomu
  • Przedstawienie zasad i przebiegu przykładowej rozgrywki
  • Omówienie etapów tworzenia gry
  • Analiza typów zadań i potrzebnych rekwizytów
  • Sposoby dostosowania rozgrywki do wieku uczestników

• Nauczyciele
  • Organizatorzy wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Wychowawcy kolonijni
  • Pracownicy ośrodków kultury

mgr Joanna  Obłoza – nauczycielka, trenerka, pasjonatką pracy z młodzieżą. Organizatorka i koordynatorka projektów edukacyjnych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc w aktywny sposób zajęcia naukowe, animacyjne oraz warsztaty kompetencji miękkich. Angażuje i szkoli wolontariuszy i nauczycieli do prowadzenia aktywnych zajęć w szkołach.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Prosimy o dokonanie wpłaty do dnia : 22.06.2020 r. do godziny 15:00

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 25 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 50 zł

Zapisy na webinarium kończą się 22 czerwca o godzinie 15:00. Liczba miejsc ograniczona.