Instrukcja obsługi przedszkolaka. Czego potrzebują maluchy? Jak zachęcać do współpracy dzieci w wieku przedszkolnym?
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
29 wrz 2022
18:00
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19:00)
Webinarium

Nauczyciele oraz inni dorośli, pracujący z dziećmi  w przedszkolach, w swojej pracy niemal codziennie   mierzą się z różnymi trudnościami wychowawczymi. Przedszkolaki stawiają ich przed  takimi wyzwaniami, jak zniechęcenie, brak współpracy, napady złości, histerie, kłótnie, agresja słowna lub fizyczna, konflikty i kłótnie.

Zapraszamy na webinar, podczas którego uczestnicy będą mogli poznać kilka przydatnych i skutecznych narzędzi i komunikatów, zachęcających do współpracy, a które oferuje POZYTYWNA DYSCYPLINA – skuteczne podejście do nauczania i rodzicielstwa, które pomogło już wielu nauczycielom i rodzicom w Polsce i na świecie. Znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak ważna jest relacja, modelowanie, podejście empatyczne, wiedza nt niewłaściwych zachowań oraz zachęcanie dzieci do współpracy za pomocą pytań pełnych ciekawości.

Instrukcja obsługi przedszkolaka. Czego potrzebują maluchy? Jak zachęcać do współpracy dzieci w wieku przedszkolnym?

CELE: 

 • zapoznanie się z podstawowymi założeniami Pozytywnej Dyscypliny
 • pokazanie   jakie skuteczne narzędzia oferuje to podejście
 • wiedza nt. rozwoju i potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym
 • wskazanie znaczenia roli nauczyciela/pedagoga w kształtowaniu u uczniów konkretnych umiejętności i kompetencji życiowych
 • poznanie przykładów skutecznych i empatycznych komunikatów

Adresaci

 • nauczyciele
 • pedagodzy
 • dyrektorzy
 • rodzice
 • opiekunowie
 • wszyscy inni specjaliści, pracujący na co dzień z dziećmi – w żłobkach, przedszkolach i szkołach

Prowadzący

mgr Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat.
Prowadzi swoją stronę FB @pozytywnieolgapospiech

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 80 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.