Kontrakt Behawioralny jako technika pracy nad zachowaniem
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50
Szkolenie online
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut
Webinarium

 1. Czy marzy Ci się, aby wypracować w swoim dziecku systematyczność i samodyscyplinę przy wykonywaniu obowiązków domowych czy szkolnych?
 2. Czy masz wrażenie, że mówisz „do ściany”, albo, że jesteś słuchana/ słuchany przez swoje dziecko jak  „zepsute radio”?
 3. Czy w końcu czujesz się tak bezradna/ bezradny, że po wypowiadanej do dziecka konsekwencji nie pozostaje ani śladu i robisz wszystko za nie, a później odczuwasz poczucie winy?

Kontrakt Behawioralny jako technika pracy nad zachowaniem

Podczas webinaru postaram się zgłębić temat skutecznego przekazu informacji w relacji Dorosły - Dziecko. Dokładnie omówię kontrakt behawioralny jako technikę pracy nad zachowaniem, wypracowywania kompromisu, kształtowania systematyczności i samodyscypliny u dziecka. Nauczymy się tworzyć właściwy, skuteczny kontrakt na przykładach wielu autentycznych zachowań dzieci w domu i w szkole.

Adresaci

 • rodzice
 • nauczyciele wspomagający
 • nauczyciele
 • terapeuci
 • logopedzi
 • wszyscy chcący poprawić jakość życia swojego dziecka/ ucznia/ podopiecznego i własną

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl


Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUMOsoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.