Myślenie wizualne w procesie uczenia się i zapamiętywania - część II
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)
Webinarium

“Oczaruj uczniów i odkryj ich supermoce”

 Podobno nawet najlepszy nauczyciel może tylko dostarczać informacje - bo wiedzę uczeń buduje sam, we własnym umyśle. A mnie zależy, żeby wszyscy uczniowie lubili, chcieli i umieli się uczyć. Owszem, w procesie uczenia się i zapamiętywania potrzebna jest systematyczność i zaangażowanie, ale ja dam ci wytrych, dzięki któremu twoi uczniowie wpadną jak śliwka w kompot w wir uczenia się twojego przedmiotu (a być może nawet uczenia się w ogóle). "Analfabetami XXI w będą ci, którzy nie umieją się uczyć oraz ci, którzy nie są w stanie oduczyć się tego, czego już się nauczyli i uczyć się tego na nowo" - powiedział Alwin Toffler. Na webinarze pokażę ci proste narzędzia, które są świetnym sposobem uczenia się dla ciebie i/lub twoich uczniów.

Myślenie wizualne w procesie uczenia się i zapamiętywania - moduł II

CELE:

  • podstawowe sposoby notowania nielinearnego,
  • najbardziej praktyczne techniki pamięciowe,
  • sketchnoting - dlaczego warto i jak go praktykować,
  • aktywne słuchanie

Adresaci

  • nauczyciele
  • pedagodzy
  • rodzice/ opiekunowie
  • osoby zainteresowane

Prowadzący

Beata Kwiecińska – Pintos 

Licencjonowany trener Akademii Edukacji, ekspert technik efektywnego uczenia się i pracy z tekstem. Wierzy w nowoczesną edukację. Na co dzień obala mit geniuszu dowodząc, że każdy – bez względu na wiek i swoje dotychczasowe doświadczenia z nauką może osiągać swoje cele czytając nawet 10 razy szybciej oraz ucząc się łatwiej, lepiej i z przyjemnością. 

Prowadzi podkarpacki ośrodek EDU – Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl


Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

  • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUMOsoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.