Nauczyciel … Mentor, Partner, czy Towarzysz?
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)
Webinarium

Pamiętacie Państwo Pana Kleksa – ekscentrycznego brodacza z pasją do nauki, Anię z Zielonego Wzgórza – szaloną dziewczynę, która zafascynowana swoją nauczycielką sama postanawia pójść w jej ślady, albo Michelle Preiffer – jako nauczycielkę zbuntowanej klasy nastolatków, która za wszelką cenę chce ich wyprowadzić z marginesu społecznego i podnieść samoocenę („Młodzi Gniewni”) ? Tak, to Oni … Nauczyciele, których uwielbiali uczniowie. W obecnym świecie nie jest łatwo być nauczycielem. Brak szacunku, ciągłe wytykanie ilości dni wolnych, praca z dziećmi, które w domach wysłuchują wszystkiego, co najgorsze o zawodzie nauczyciela i do tego wszystkiego nie słuchają NAS NAUCZYCIELI, a o braku chęci do nauki nawet nie wspomnę. Wypalamy się zawodowo. Pracujemy, bo musimy z czegoś żyć. Ile tak jeszcze pociągniemy? To co zostaje? Zrezygnować, albo … zmienić sposób myślenia i postępowania. Współczesny nauczyciel to człowiek elastyczny, kreatywny, kochający swoją pracę i dzieci, z którymi pracuje. I tym tematem zajmiemy się na webinarze.

Nauczyciel … Mentor, Partner, czy Towarzysz?

Teoretyczne:

 • Poznanie różnych sposobów podejść do uczniów
 • Poznanie kreatywnych metod pracy z uczniami
 • Omówienie sposobów komunikacji


Praktyczne:

 • Stworzenie dekalogu Nauczyciela
 • Tworzenie programów wspierających prawidłowe funkcjonowanie ucznia

Adresaci

 • Nauczyciele
 • Pedagodzy
 • Rodzice dzieci
 • Opiekunowie
 • Terapeuci

Prowadzący

mgr Małgorzata Stopa - Wołowiec

pedagog, psychoprofilaktyk społeczny, terapeuta zaburzeń zachowania, terapeuta pedagogiczny; diagnosta i terapeuta w zakresie autyzmu oraz integracji sensorycznej; terapeuta ręki; terapeuta metody Svietlany Masgutowej w części ustno - twarzowej; ciągle podnosi kwalifikacje na różnych szkoleniach i konferencjach. Od 14 lat pracuje w szkole jako pedagog - terapeuta. Jest przewodniczącą zespołu wychowawczego oraz zespołu do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 0 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 25 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.