Opóźniony rozwój mowy , SLI , DLD . Terapia psychologopedyczna metodą ZAMPEKT

warsztatowa
02 kwi 2022
Miejsce szkolenia: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, 42-202 Częstochowa Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych, w godzinach 9:00 - 13:30
Opis szkolenia

Termin: 02.04.2022 r.

Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych,  w godzinach  9:00 - 13:30

Koszt: 280 zł

Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121,

42-202 Częstochowa,

Zapisy: tel. 884 215 073; czestochowa@pcud.edu.pl

Cel szkolenia :

Poznanie nowatorskiej metody psychologopedycznej ZAMPEKT - pierwsze szkolenie w Polsce.

Efekty szkolenia :

Umiejętność diagnozowania i terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju językowego w kontekście metody ZAMPEKT

Po odbytym szkoleniu uczestnik/czka otrzymuje zaświadczenie wydawane przez Akredytowaną Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli posiadającą certyfikat ISO: 9001 na szkolenia, kursy i studia podyplomowe

Forma szkolenia:

Wykład połączony z prezentacją multimedialną, warsztaty, dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników

Zapewniamy:

• Materiały szkoleniowe
  • Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu
  • Serwis kawowy

Program szkolenia

1.Opóźnienie w rozwoju mowy w spektrum autyzmu , niepełnosprawności intelektualnej oraz afazji rozwojowej. Diagnoza różnicowa.

2. Prosty opóźniony rozwój mowy ( PORM ) , specyficzne zaburzenie rozwoju języka ( SLI ) , zaburzenie rozwoju języka . Wątpliwości terminologiczne i trudności diagnostyczne.

3. Terapia psychologopedyczna metodą ZAMPEKT

3.1. Cele i założenia metody

3.2. Nawiązanie kontaktu i kształtowanie relacji terapeutycznej

3.3. Praca z rodzicami i opiekunami