Rodzaje zaburzeń integracji sensorycznej i jak je rozpoznać u dzieci?

09 cze 2022
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)

Tematem webinaru są zaburzenia integracji sensorycznej. Słuchacze dowiedzą się jakie są rodzaje zaburzeń integracji sensorycznej oraz jak je rozpoznać u dzieci. W jaki sposób rozróżnić czy dane zachowanie dziecka jest normą rozwojową czy już zaburzeniem, które wymaga interwencji specjalisty.

Rodzaje zaburzeń integracji sensorycznej i jak je rozpoznać u dzieci?

CELE:

• Rodzaje zaburzeń integracji sensorycznej
  • Które zachowania dziecka są nieprawidłowe i wymagają terapii,
  • Jakie zachowania dziecka  powinny budzić niepokój,
  • W jaki sposób możemy pomóc dziecku,
  • Gdzie kierować dziecko gdy podejrzewamy zaburzenia integracji sensorycznej.

• Terapeuci integracji sensorycznej,
  • nauczyciele,
  • pedagodzy,
  • rodzice dzieci,
  • opiekunowie,
  • psycholodzy

mgr Tomasz Tyczyński

Fizjoterapeuta i terapeuta integracji sensorycznej. Od 12 lat prowadzę terapię dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami. Początkowo pracowałem w szpitalu na oddziale dziecięcym, obecnie prowadzę własny gabinet. Jestem również terapeutą metody Tomatisa i terapii czaszkowo – krzyżowej.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 80 zł