Trening radzenia sobie ze złością u dzieci

Cena
Forma
Termin
Status
29 zł
Szkolenie online
27 lip 2020
20:00
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 20:00)
Webinarium

Webinarium

Tematem naszego spotkania są nastolatki i to co dzieje się z młodym człowiekiem w okresie dorastania. Jest to trudny czas dla samych dzieci, ale również rodziców, którzy często czują się bezradni wobec zmian jakie dokonują się u ich dzieci.

 • Niepokoją Cię wybuchowe, nieadekwatne, zbyt impulsywne reakcje Twojego dziecka, ucznia, czy podopiecznego?
 • Nie możesz zapanować nad jego złością, nie mówiąc o braku opanowania przez niego samego?
 • Nie działają żadne słowne argumenty, kary, konsekwencje?
 • Czujesz się bezradny jako rodzic, wychowawca, terapeuta?
 • Jesteś świadkiem krzyków, przewracania krzeseł, rzucania przyborami szkolnymi, rwania kartek w zeszycie, ucieczek, odmów, kłótni?

Trening radzenia sobie ze złością u dzieci

Ten webinar pomoże zrozumieć procesy zachodzące w mózgu podczas apogeum emocji złości.Pomoże zaplanować proces uświadamiania przez dziecko, ucznia, podopiecznego przeżywanych emocji.Przybliży techniki radzenia sobie ze złością w warunkach domowych i szkolnych.Odpowie jak krok po kroku zareagować w sytuacji wybuchu jako rodzic, nauczyciel, terapeuta.Zestawi problem w oparciu o dwa skrajnie różne podejścia: STOSOWANĄ ANALIZĘ ZACHOWANIA i POZYTYWNĄ DYSCYPLINĘ.Uspokoi, wyposaży w wiedzę, umiejętności oraz materiały.Zestawi problem dziecka neurotypowego (rozwijającego się typowo) i dziecka ze spektrum autyzmu. Dotyczy dzieci w wieku szkolnym (od 0 do 4 klasy szkoły podstawowej).

Adresaci

 • Adresaci
  • Rodzice,

  • nauczyciele,

  • organizatorzy wypoczynku,

  • wychowawcy kolonijni,

  • pracownicy ośrodków kultury.

Prowadzący

mgr Joanna Witkowska

Pedagog, psychoprofilaktyk (z pasji i wykształcenia) wykwalifikowany w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania, certyfikowany trener umiejętności społecznych. Od 2008 roku praktyk w terapii osób ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami. Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową. Współpracuje z rodzicami i nauczycielami. Konsultuje szkoły oraz przedszkola w kwestii zachowań uczniów z ASD. Interesuje się szczególnie analizą oraz profilaktyką zachowań niepożądanych. Wieloletni wykładowca PCUD. Autorka szkoleń o tematyce zachowań kontekstowo niepoprawnych. Stale doskonali swój warsztat. Prywatnie: żona oraz mama dwójki dzieci. Uwielbia wędrówki górskie, podróże, podziwianie świata z perspektywy roweru i namiotu, dobrą muzykę oraz fotografowanie.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl


Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

Prosimy o dokonanie wpłaty do dnia : 27.07.2020 r. do godziny 15:00

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 29 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 54 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.