Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli

Cena
Forma
Termin
Status
350 zł
warsztatowa
Po zebraniu 6 osób.
Rekrutacja
otwarta
Miejsce szkolenia: ul. Rymanowska 15a, Sala Wykładowa PCUD Czas trwania: 10:00 - 16:00 (8 godz. dydaktycznych)
Karty Grabowskiego

W cenie warsztatów Książka oraz talia kart.

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych nawiązało współpracę z Mateuszem Grabowskim, który jest właścicielem posiadającym prawa autorskie do KART GRABOWSKIEGO. Karty Grabowskiego to sprawdzony sposób na naukę liczenia i tabliczki mnożenia przez zabawę. Istnieją już ponad 20 lat i z sukcesem stosowane są w setkach szkół w całej Polsce. Dzięki nim nauczyciele mogą przeprowadzać angażujące zabawy dla dzieci. Dzieci grając w Karty Grabowskiego tak naprawdę się bawią i nawet nie zauważają, że się uczą.  

Dla kogo są KARTY?

Karty wykorzystywane są przez nauczycieli przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli matematyki. Sprawdzają się jako stały element zajęć pozalekcyjnych, korekcyjno-kompensacyjnych czy zajęć świetlicowych. Są również ciekawym przerywnikiem w trakcie zajęć z dziećmi. Czasami wystarczy nawet kilku minut, żeby zorganizować ciekawą zabawę dla uczniów. Poprzez zabawę z Kartami Grabowskiego dzieci poznają i nabywają wiele umiejętności matematycznych, ale nie tylko. W trakcie rozgrywek karcianych dzieci rozwijają takie umiejętności jak: tabliczka mnożenia, dopełnianie do pełnej dziesiątki czy układanie oraz rozwiązywanie równań i nierówności. Ćwiczą również swoją cierpliwość, koncentrację, poznają zasadę fair-play, pracę w grupie oraz uczą się przegrywać.

Czym są warsztaty z Kartami Grabowskiego?

Na naszych warsztatach nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiadują się, jak wykorzystać je na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Podczas trwających 6 godzin lekcyjnych praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności. Dzięki aktywnemu udziałowi we wszystkich prezentowanych grach i możliwości wcielenia się w role uczniów, już od następnego dnia po warsztatach nauczyciele mogą na swoich lekcjach stosować dowolny z produktów należących do serii Kart Grabowskiego: Tabliczka Mnożenia, Dodawanie i Odejmowanie, Gry Logiczne oraz Bączek Matematyczny Piruet.


Certyfikowani trenerzy gwarancją jakości

Oryginalne warsztaty z Kartami Grabowskiego prowadzone są wyłącznie przez Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego. Mają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie praktyczne, aby pomóc uczestnikom warsztatów z sukcesem wykorzystywać Karty na zajęciach z dziećmi. Wszyscy trenerzy są nauczycielami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z Kartami na lekcjach. Program Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego jest gwarancją wysokiej jakości warsztatów przeprowadzanych w dowolnym miejscu Polski.