Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli

Cena
Forma
Termin
Status
300 zł
warsztatowa
21 paź 2023
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Centrum Terapii ALGIZ, ul. Sobieskiego 84, 42-217 Częstochowa Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych (10:00-14:30)
Karty Grabowskiego

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych nawiązało współpracę z Mateuszem Grabowskim, który jest właścicielem posiadającym prawa autorskie do KART GRABOWSKIEGO. Karty Grabowskiego to sprawdzony sposób na naukę liczenia i tabliczki mnożenia przez zabawę. Istnieją już ponad 20 lat i z sukcesem stosowane są w setkach szkół w całej Polsce. Dzięki nim nauczyciele mogą przeprowadzać angażujące zabawy dla dzieci. Dzieci grając w Karty Grabowskiego tak naprawdę się bawią i nawet nie zauważają, że się uczą.  

Opis szkolenia

Warsztaty, które uczą wykorzystywać Karty Grabowskiego podczas lekcji, zajęć dodatkowych oraz w świetlicy. Podczas praktycznych warsztatów zostanie zaprezentowana zarówno ogólna metodyka pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności. Dzięki aktywnemu udziałowi we wszystkich prezentowanych grach i możliwości wcielenia się w role uczniów, już od następnego dnia po warsztatach nauczyciele mogą na swoich lekcjach stosować dowolny z produktów należących do serii Kart Grabowskiego.

Przez ostatnie 20 lat w naszych warsztatach z Kartami Grabowskiego wzięło udział już ponad 11 000 nauczycieli. Wykorzystują oni na co dzień tę innowacyjną metodę nauczania na swoich lekcjach.

Ilość miejsc ograniczona: 18 uczestników.

Cele szkolenia

  • Praktyczna wiedza / Po warsztatach każdy ich uczestnik będzie potrafił w interesujący sposób przeprowadzić zajęcia z wykorzystaniem Kart Grabowskiego.
  • Podniesienie kwalifikacji / Udział w warsztatach jest unikalną formą podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych pozwalającą poznać nową, atrakcyjną metodę nauczania.
  • Lepsze wyniki uczniów / Wykorzystanie Kart Grabowskiego na lekcjach pomaga dzieciom w nauce matematyki przez zabawę. Dzięki nim uczniowie zauważalnie poprawiają swoje oceny z matematyki.

Adresaci

  • Nauczyciele,
  • Wychowawcy,
  • Pedagodzy,
  • Specjaliści,
  • Dyrektorzy szkół/przedszkoli.

Prowadzący

Oryginalne warsztaty z Kartami Grabowskiego prowadzone są wyłącznie przez Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego. Mają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie praktyczne, aby pomóc uczestnikom warsztatów z sukcesem wykorzystywać Karty na zajęciach z dziećmi. Wszyscy trenerzy są nauczycielami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z Kartami na lekcjach. Nasz program Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego jest gwarancją wysokiej jakości warsztatów przeprowadzanych w dowolnym miejscu Polski.