Współpraca z rodzicami a efektywność terapii osób z ASD

03 gru 2021
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)

Tematyką webinarium jest wpływ  rodziców na efektywność terapii osób z ASD. Współpraca z rodzicami w czasie prowadzenia terapii wpływa na generalizacje nabytych podczas terapii umiejętności na warunki domowe., Zdobytą wiedzę można wykorzystać podczas psychoedukacji rodziców na temat zaburzeń ze spektrum, przekonując ich do modelu pracy oraz motywując do działania. Uczestnik nauczy jak efektywnie współpracować z rodzicami.

Współpraca z rodzicami a efektywność terapii osób z ASD

CELE:

• Praktyczne zastosowanie psychoedukacji w przypadku rodziców dzieci z ASD
  • Nauka technik wspierających rodziców osób z ASD
  • Badania na temat bark wsparcia społecznego na rozwój depresji i zaburzeń lękowych u rodziców dzieci z ASD
  • Poczucie kompetencji rodziców oraz rozwijanie więzi między rodzicem a dzieckiem

• Nauczyciele
  • Pedagodzy
  • Rodzice dzieci
  • Opiekunowie itp.

mgr Agata Chromik

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z ASD. Prowadzi treningi umiejętności społecznych dla dorosłych osób ze spektrum. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Autyzmu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, jak również superwizjach grupowych.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł