Wyciszanie dziecka nadpobudliwego
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
25 maj 2022
19:00
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)
Webinarium

W naszym webinarze chcemy przedstawić w jaki sposób za pomocą metody integracji sensorycznej możemy wpłynąć na wyciszenie układu nerwowego u dziecka nadmiernie pobudzonego. Naszym celem jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci praktycznych porad w jaki sposób możemy poprawić codzienne funkcjonowanie dzieci nadpobudliwych. Elementy integracji sensorycznej można wykorzystywać zarówno w domu pracując z własnym dzieckiem jak również w przedszkolach czy szkołach pracując równocześnie z grupą dzieci. Obniżając poziom pobudzenia dziecka możemy pozytywnie wpłynąć na zdolność do koncentracji, umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami czy też ……  Uczestnicy webinaru poznają zarówno teoretyczne podstawy pracy z dziećmi nadpobudliwymi jak również praktyczne techniki możliwe do zastosowania w własnym domu.


Wyciszanie dziecka nadpobudliwego

CELE:

 • Zapoznanie z podstawami metody integracji sensorycznej
 • Przedstawienie praktycznych metod wyciszania dziecka nadpobudliwego
 • Wykorzystanie metody integracji sensorycznej w pracy z grupą dzieci
 • Zapoznanie z metodami mającymi na celu poprawę zdolności do koncentracji dziecka
 • Przedstawienie praktycznych metod wyciszania niemowlaków

Adresaci

 • Terapeuci integracji sensorycznej,
 • nauczyciele,
 • pedagodzy,
 • rodzice dzieci,
 • opiekunowie,
 • psycholodzy

Prowadzący

mgr Tomasz Tyczyński

Fizjoterapeuta i terapeuta integracji sensorycznej. Od 12 lat prowadzę terapię dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami. Początkowo pracowałem w szpitalu na oddziale dziecięcym, obecnie prowadzę własny gabinet. Jestem również terapeutą metody Tomatisa i terapii czaszkowo – krzyżowej.

mgr Karolina Tyczyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Fizjoterapia. Od początku swojej kariery zawodowej pracowałam z dziećmi, dlatego też aby efektywnie pomagać swoim małym podopiecznym ukończyłam szereg kursów m. in Integrację Sensoryczną, terapię wad postawy FITS, PNF Podstawowy i Rozwijający, Kinesiotaping, NDT Bobath dla Dorosłych. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystywałam w pracy w prywatnym gabinecie rehabilitacyjnym, jak również w Stowarzyszeniu na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Praca z dziećmi daje mi radość i satysfakcję. Aby móc zajmować się swoimi pacjentami jak najlepiej, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Planując terapię ważne jest dla mnie poznanie dziecka, jak również ścisła współpraca z rodzicami.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 30 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 80 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.