Zabawy ruchowe a prawidłowy rozwój dziecka
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut
Webinarium

Tematem webinarium jest prawidłowy rozwoju dziecka wspierany przez  zabawy ruchowe. Dowiemy się czym jest dobrze dobrana zabawa, dlaczego jest tak istotna oraz jaki  wywiera wpływ  na rozwój dziecka. Poznamy zasady organizacji przestrzeni i główne założenia terapeutyczne. Przedstawione zostaną rozwiązania i wskazówki dla rodzica, nauczyciela, terapeuty. Dodatkowo, poznamy metody zabawy przez ruch w odniesieniu do konkretnych dysfunkcji. Jest to niezmiernie ważna problematyka biorąc pod uwagę współczesne trudności z aktywnym wykorzystywaniem czasu, właściwym doborem aktywności i prawidłowym rozwojem dziecka. Dzięki webinarium dowiecie się Państwo jak się bawić aby zabawa stała się terapeutyczną aktywnością.

Zabawy ruchowe a prawidłowy rozwój dziecka

Cele: 

 • Wyjaśnienie definicji: prawidłowego rozwoju dziecka, zabawy, ruchu
 • Uświadomienie rodzicom , terapeutom, nauczycielom, istoty włączania zabawy w edukację. I terapię
 • Zachęcenie do modyfikowania znanych dzieciom zabaw
 • Organizowanie przestrzeni dziecku tak aby zachęcać do aktywności ruchowych
 • Przedstawienie zabawek i zabaw terapeutycznych

Adresaci

 • Nauczyciele
 • Wychowawcy
 • Rodzice
 • Terapeuci

Prowadzący

mgr Małgorzata Żuk

Terapeuta zajęciowy i opiekun rodzinny, oligofrenopedagog-kwalifikowany w diagnozie, terapii, edukacji i rewalidacji dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu , terapeuta ręki, .Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami i dysfunkcjami. Pracowała zarówno w poradni jak i na oddziałach: neurologicznym, ogólnoustrojowym oraz w ambulatorium. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe a także webinary i wykłady dla słuchaczy PCUD.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl


Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUMOsoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.