Zatrzymać wakacje. Wspieranie rozwoju emocjonalnego dziecka poprzez działalność plastyczną
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut
Webinarium

Jak zatrzymać wakacyjny czas? Jak wykorzystać pamiątki przywiezione z podróży? Jak zorganizować ciekawe zajęcia plastyczne po powrocie do szkoły? Jak wspierać rozwój emocjonalny dziecka podczas zajęć plastycznych?

W trakcie webinaru przedstawię ciekawe pomysły na prace plastyczne związane z wakacjami. Pokażę jak wykorzystywać działalność plastyczną do budowania poczucia wartości u dzieci, rozwoju ich kreatywności i twórczego myślenia. Obserwując pracę dzieci, które będą bohaterami filmu, będą mogli Państwo zobaczyć jak uczyć dzieci umiejętności  rozmawiania o emocjach, pogłębiając jednocześnie  więź między dzieckiem, a dorosłym. Wszystko po to, by dzieci  naładowane  pozytywną, letnią energią, radziły sobie dobrze z wyzwaniami, które przyniosą kolejne miesiące.

Zatrzymać wakacje. Wspieranie rozwoju emocjonalnego dziecka poprzez działalność plastyczną

 • omówienie wpływu działalności plastycznej na rozwój psychofizyczny dziecka
 • propozycje ciekawych prac plastycznych związanych z wakacjami
 • wykorzystanie działalności plastycznej do rozmowy o emocjach
 • budowanie więzi z dzieckiem, rozwijanie poczucia wartości, pewności siebie i kreatywności
 • wykorzystanie elementów arteterapii w pracy z dziećmi

Adresaci


 • Nauczyciele
 • Pedagodzy
 • Rodzice/ opiekunowie
 • Osoby zainteresowane

Prowadzący

mgr Agnieszka Szabatowska 

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnim stażem pracy, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Ukończyła studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Kocha pracę z dziećmi. Uważa, że nauka może być świetną zabawą i dawać wiele radości dzieciom i nauczycielom. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl


Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUMOsoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.