Depresje i obniżony nastrój - świadomość emocji u dzieci z ASD
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)
Webinarium

Tematem webinarium jest depresja i obniżony nastój u osób z ASD. Zaburzenia depresyjne występują u osób z ASD czterokrotnie częściej niż u ich rówieśników i są przyczyną jeszcze większej izolacji społecznej. Umiejętności zdobyte podczas webinarium będzie można wykorzystać w pracy indywidualnej z osobami ze spektrum oraz w pracy z rodzicami i opiekunami tych osób. Uczestnicy webinarium nauczą się rozpoznawać objawy depresyjne u dzieci i młodzieży, nauczą się również jak odpowiednio prowadzić psychoedukację na tematu depresji oraz jakich technik użyć w pracy terapeutycznej.

Depresje i obniżony nastrój - świadomość emocji u dzieci z ASD

CELE: 

 • Zapoznanie z podstawami terapii poznawczo – behawioralnej w kontekście zaburzeń depresyjnych
 • Prowadzenie psychoedukacji na temat depresji
 • Zapoznanie z podstawowymi technikami w pracy nad obniżonym nastrojem
 • Prowadzenie aktywizacji behawioralnej
 • Wprowadzenie rodziców do terapii dziecka

Adresaci

 • Nauczyciele
 • Pedagodzy
 • Rodzice dzieci
 • Opiekunowie itp.

Prowadzący

mgr Agata Chromik 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z ASD. Prowadzi treningi umiejętności społecznych dla dorosłych osób ze spektrum. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Autyzmu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, jak również superwizjach grupowych.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

 • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 75 zł
 • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 100 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.

KONTAKT:
E-mail: webinarium@pcud.edu.pl 

nr.tel: 888 299 003


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.