Kontrakt Behawioralny jako technika pracy nad zachowaniem

0 zł (darmowe)
05 lis 2020
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut (godzina 19.00)

1. Czy marzy Ci się, aby wypracować w swoim dziecku systematyczność i samodyscyplinę przy wykonywaniu obowiązków domowych czy szkolnych?
  2. Czy masz wrażenie, że mówisz „do ściany”, albo, że jesteś słuchana/ słuchany przez swoje dziecko jak  „zepsute radio”?
  3. Czy w końcu czujesz się tak bezradna/ bezradny, że po wypowiadanej do dziecka konsekwencji nie pozostaje ani śladu i robisz wszystko za nie, a później odczuwasz poczucie winy?

Kontrakt Behawioralny jako technika pracy nad zachowaniem

Podczas webinaru postaram się zgłębić temat skutecznego przekazu informacji w relacji Dorosły - Dziecko. Dokładnie omówię kontrakt behawioralny jako technikę pracy nad zachowaniem, wypracowywania kompromisu, kształtowania systematyczności i samodyscypliny u dziecka. Nauczymy się tworzyć właściwy, skuteczny kontrakt na przykładach wielu autentycznych zachowań dzieci w domu i w szkole.

• rodzice
  • nauczyciele wspomagający
  • nauczyciele
  • terapeuci
  • logopedzi
  • wszyscy chcący poprawić jakość życia swojego dziecka/ ucznia/ podopiecznego i własną

mgr Joanna Witkowska

Pedagog, psychoprofilaktyk (z pasji i wykształcenia) wykwalifikowany w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania, certyfikowany trener umiejętności społecznych. Od 2008 roku praktyk w terapii osób ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami. Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową. Współpracuje z rodzicami i nauczycielami. Konsultuje szkoły oraz przedszkola w kwestii zachowań uczniów z ASD. Interesuje się szczególnie analizą oraz profilaktyką zachowań niepożądanych. Wieloletni wykładowca PCUD. Autorka szkoleń o tematyce zachowań kontekstowo niepoprawnych. Stale doskonali swój warsztat. Prywatnie: żona oraz mama dwójki dzieci. Uwielbia wędrówki górskie, podróże, podziwianie świata z perspektywy roweru i namiotu, dobrą muzykę oraz fotografowanie.

Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

• Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 0 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 25 zł