Myślenie wizualne w procesie uczenia się i zapamiętywania - część III
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut
Webinarium

“Mapy myśli - doskonała technika uczenia się”

Czy wiesz, że w ciągu 24 h uczeń zapomina nawet 80% materiału, które się uczył? Nie można nauczyć się za kogoś, bo każdy uczy się sam. Jako nauczyciel czy rodzic możesz jednak stworzyć okoliczności sprzyjające uczeniu się i zapamiętywaniu. Możesz też uzbroić dziecko w narzędzia, które w doskonały sposób przyspieszą proces uczenia się i zapamiętywania; które sprawią, że informację zostaną w głowie na dłużej; które przyspieszą powtórki (wszak Repetitio est mater studiorum). Mapy Myśli to doskonałe narzędzie uczenia się zarówno dla wzrokowców, słuchowców, jak i kinestetyków.

Mapy myśli - doskonała technika uczenia się

CELE:

  • narzędzia do wykonywania map myśli,
  • jak wykonać mapę myśli,
  • do czego wykorzystywać mapy myśli.

Adresaci

  • nauczyciele
  • pedagodzy
  • rodzice/ opiekunowie
  • osoby zainteresowane

Prowadzący

Beata Kwiecińska – Pintos 

Licencjonowany trener Akademii Edukacji, ekspert technik efektywnego uczenia się i pracy z tekstem. Wierzy w nowoczesną edukację. Na co dzień obala mit geniuszu dowodząc, że każdy – bez względu na wiek i swoje dotychczasowe doświadczenia z nauką może osiągać swoje cele czytając nawet 10 razy szybciej oraz ucząc się łatwiej, lepiej i z przyjemnością. 

Prowadzi podkarpacki ośrodek EDU – Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr hab. A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl


Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

  • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUMOsoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.