Akademia relacji


Stworzyliśmy profesjonalne, przyjazne i serdeczne miejsce dla Wszystkich, którzy mierzą się z problemem dysfunkcji w rozwoju swojego dziecka, ucznia, podopiecznego. Chcemy, abyście u nas poczuli się zaopiekowani i mieli pewność, że jesteście w najlepszych rękach. Zebraliśmy w jedno miejsce profesjonalistów – pasjonatów. Ludzi zaangażowanych, których łączą dobre relacje. Ich cechy to: życzliwość, optymizm, enargia, entuzjazm, empatia, wysoka kultura osobista, elastyczność, szacunek. Chcemy budować proces terapeutycznych na dobrych relacjach z Wami – rodzicami, nauczycielami, terapeutami, dzięki czemu skuteczniej będziemy uczyć adekwatnych relacji naszych Podopiecznych.

Wsparcie i profesjonalne narzędzia dla rodziców


W Akademii RELACJI Rodzic uczestniczy w zajęciach terapeutycznych po to, aby uzyskać cenne wskazówki terapeutyczno - wychowawcze, aby wzbogacać swoje rodzicielskie kompetencje, stać się skutecznym, opanowanym, zdecydowanym, dobrym rodzicem. Organizujemy szkolenia, grupy wsparcia, indywidualne konsultacje dla rodziców- wiemy jak ważne, a zarazem wymagające jest to wyzwanie- my także jesteśmy rodzicami 

Wsparcie dla nauczycieli, wychowawców, terapeutów


Proces terapii jest zadaniem zespołowym. W Akademii RELACJI współpracujemy z osobami towarzyszącymi dziecku w zdobywaniu kolejnych etapów na drodze rozwoju, edukacji, terapii. Cenimy sobie możliwość wymiany spostrzeżeń i analizy zachowań podopiecznych w różnych środowiskach. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, terapeutów do systematycznej współpracy z naszymi specjalistami. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, sugestie, problemy.

Nasze działania i wsparcie


Pomagamy w zakresie:
  • Diagnozy i terapii INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
  • Diagnozy i terapii PSYCHOLOGICZNEJ
  • Diagnozy FUNKCJONALNEJ i terapii SPEKTRUM AUTYZMU prowadzonej pod profesjonalną superwizją
  • Diagnozy i terapii LOGOPEDYCZNEJ
  • Diagnozy i terapii przetwarzania słuchowego- METODA JOHANSENA
  • Diagnozy i terapii DYSFAGII
  • Diagnozy KOMPLEKSOWEJ ZABURZEŃ ZE SPEKTRUM AUTYZMU 
  • SYSTEMOWEJ TERAPII PAR/ RODZIN
  • Diagnozy i terapii METODĄ WARNKEGO

Zapraszamy do kontaktu 


Telefon

696 999 961

E-mail

kontakt@akademia-relacji.com

Adres

ul. Rymanowska 10/3
35- 083 Rzeszów

www.akademia-relacji.com