Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych serdecznie zaprasza na innowacyjne szkolenie "Bum Bum Rurki - nowoczesna metoda pracy z dziećmi".

Czas trwania : 4 godz. zegarowe

Miejsce szkolenia: Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Bł. Karoliny 21 Rzeszów

To wyjątkowa okazja, by zapoznać się z nowoczesnymi metodami edukacji muzycznej, która od lat cieszy się popularnością w wielu krajach.

Podczas czterogodzinnych warsztatów, pod okiem doświadczonego instruktora Dawida Gacka, uczestnicy poznają tajniki pracy z kolorowymi rurkami, które stanowią doskonałe narzędzie do nauki podstaw muzyki.

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli, wychowawców, pedagogów oraz wszystkich, którzy poszukują inspiracji do pracy z dziećmi.

Szkolenie "Bum Bum Rurki" oferuje unikatową metodę pracy z dziećmi poprzez muzykę i ruch, stając się atrakcyjnym narzędziem edukacyjnym.

Oto kluczowe atuty:

• Nowoczesna metoda edukacji muzycznej, wykorzystująca kolorowe rurki do nauki podstaw muzyki.

• Prowadzenie przez doświadczonego instruktora, Dawida Gacka, gwarantujące profesjonalizm i wysoką jakość warsztatów.

• Praktyczne narzędzia do pracy z dziećmi, które można łatwo wdrożyć w różnych środowiskach edukacyjnych.

• Rozwijanie kreatywności i umiejętności muzycznych zarówno u dzieci, jak i u edukatorów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:  https://pcud.edu.pl/oferta_szkolenia/bum-bum-rurki-nowoczesna-metoda-pracy-z-dziecmi-640

Tu znajdą Państwo więcej informacji na temat szkolenia oraz fragmenty warsztatów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do rozwijania swoich umiejętności i wzbogacenia pracy z dziećmi o nowe, kreatywne metody.

Do zobaczenia na szkoleniu!