Podstawy polskiej praktycznej logopedii dla logopedów z Ukrainy - wprowadzenie

warsztatowa
21 kwi 2022
Miejsce szkolenia: Hotel Rzeszów Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów Czas trwania: 9:00 - 13:00 (5 godzin dydaktycznych)
SZKOLENIE STACJONARNE dla ukraińskich logopedów

Temat: Podstawy polskiej praktycznej logopedii dla logopedów z Ukrainy - wprowadzenie

Termin:  21.04.2022

Miejsce: Hotel Rzeszów

Czas: godz. 9.00 – 13.00

Po szkoleniu uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział wraz z materiałami szkoleniowymi

1. Związki między logopedią Polską a Ukraińską.

2. Międzynarodowe klasyfikacje zaburzeń mowy

3. Diagnoza i terapia logopedyczna osób niemówiących lub słabo mówiących

4. Nostryfikacja dyplomów ukraińskich

Do kogo skierowane jest szkolenie