Zamień lekcję w przygodę – Escape room w szkole
Szkolenie dokształcające

Cena
Forma
Termin
Status
50 zł
Szkolenie online
NAGRANIE
Rekrutacja otwarta
Miejsce szkolenia: Platforma Clickmeeting Czas trwania: 60 minut
Webinarium

Udział w  lekcji z wykorzystaniem elementów pokoju zagadek to okazja do nauki, współpracy i świetnej zabawy. Oprócz zdobywania i wykorzystywania wiedzy w praktyce dzieci podejmują decyzje, dyskutują i działają pod presją czasu. Tematykę zabawy można dowolnie modyfikować. Zdobytą podczas webinarium wiedzę można wykorzystać do prowadzenia lekcji w szkole, jako atrakcję podczas letniego wypoczynku na koloniach, półkoloniach.

Zamień lekcję w przygodę – Escape room w szkole

  • Wprowadzenie i omówienie mechaniki działania Escape Roomu.
  • Rozgrywka. Uczestnicy szkolenia podzieleni na grupy będą mieli okazję wziąć udział w przykładowej rozgrywce.
  • Omówienie gry, typów zadań, przedstawienie podobnych rozwiązań. 
  • Tworzenie własnych zadań/rekwizytów

Adresaci

  • Nauczyciele
  • organizatorzy wypoczynku
  • wychowawcy kolonijni
  • pracownicy ośrodków kultury

Prowadząca

mgr Joanna Obłoza

Nauczycielka, miłośniczka aktywnych metod pracy z dziećmi i młodzieżą. W latach 2014-2019 mocno związana z Programem "Projektor - wolontariat studencki", gdzie jako wolontariuszka prowadziła nieszablonowe zajęcia edukacyjne. Koordynatorka projektów edukacyjnych związanych z aktywną nauką. Pasjonatka eksperymentów - wielokrotnie prezentowała doświadczenia chemiczne szerokiemu gronu odbiorców. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli oraz zajęcia na studiach podyplomowych Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych oraz Instytutu Studiów Podyplomowych w Chełmie i Lublinie. Prywatnie miłośniczka kotów.

Certyfikat uczestnictwa

Po webinarium wszystkie osoby uczestniczące otrzymają link do ściągnięcia bezpłatnego certyfikatu do wydruku


Jest możliwość uzyskania CERTYFIKATU DEDYKOWANEGO wydrukowanego na kredowym papierze wraz z niezbędnym opieczętowaniem, z podpisami Dyrektora PCUD / Akademii Online dr A. Woźny oraz prowadzącego i szczegółowym opisem webinarium. Koszt wydruku oraz wysyłki certyfikatu wynosi 25 zł. Prośby dotyczące wydruku certyfikatu prosimy kierować na webinarium@pcud.edu.pl

Po kliknięciu "ZAPISZ SIĘ" zarejestruj się i wybierz rodzaj certyfikat. Po dokonaniu "ZAPISZ SIĘ" prosimy o płatność na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Nr rachunku: 25 9176 1022 0025 1965 3000 0010

W tytule przelewu dopisz temat Webinarium.

  • Webinarium z certyfikatem generowanym elektronicznie- 50 zł
  • Webinarium z certyfikatem dedykowanym- 75 zł

Sposób realizacji

REGULAMIN WEBINARIUM


Po wypełnieniu aplikacji. W dniu organizacji webinarium osoba zakwalifikowana otrzyma emailem link oraz hasło do połączenia.


Osoby, które otrzymały link do transmisji prosimy łączyć się przez przeglądarki: Chrome, Opera, Firefox, Safari, EDGE. Przeglądarki muszą być zaktualizowane.