Edukacja to klucz do zmiany świata i przyszłości dzieci oraz młodzieży. Każdy z nas jest wyjątkowy, a niektórzy potrzebują specjalnego wsparcia, aby osiągnąć swój pełen potencjał. Dlatego też Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych PCUD w Rzeszowie oferuje studia podyplomowe z zakresu Surdopedagogiki - edukacji i terapii osób z niepełnosprawnością słuchową.

Książka "Edukacja i rewalidacja dzieci i młodzieży z wadą słuchu"

Chcielibyśmy podzielić się fantastyczną nowiną związaną z naszymi studiami Surdopedagogiki. Dzięki współpracy PCUD w Rzeszowie i Zespołu Szkół Specjalnych dla niesłyszących i słabo słyszących w Tarnowie, powstała nowa pozycja książkowa. Jest ona nieocenionym źródłem wiedzy dla naszych słuchaczy. Publikacja powstała jako wspólna praca doświadczonych pedagogów: Beaty Domańskiej, Jolanty Wasilewskiej, Barbary Bobro, Ewy Gajewskiej, Anny Wojnicka-Sępek, Elżbiety Jeż, Moniki Foltak, Małgorzaty Sławatyckiej, Karoliny Brzostowskiej. Recenzentem publikacji jest pani dr hab. Tamara Cierpiałowska Prof. AIK.

Szczególne podziękowania dla Dyrektora PCUD - dr hab. Artura Woźny, prof. PRz oraz Dyrektora ZSP - mgr Beaty Domańskiej za trafną inicjatywę i realizację tak wyjątkowego projektu.

Dla kogo jest ta książka?

To opracowanie skierowane jest przede wszystkim do uczestników studiów podyplomowych Surdopedagogika organizowanych przez PCUD. Jednak warto podkreślić, że ta publikacja ma ogromną przydatność także dla szerszego grona, w tym studentów pedagogiki (nie tylko specjalnej), psychologii oraz wszystkich tzw. kierunków nauczycielskich. Książka ta to cenny zasób wiedzy na temat edukacji i rewalidacji dzieci i młodzieży z wadą słuchu. Jednak tematy tam poruszane dotyczą podejścia i rozwiązywania różnych problemów, które mogą wystąpić w proces edukacji dzieci, młodzieży a także dorosłych. 

Dlaczego warto wybrać Studia podyplomowe Surdopedagogika - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową PCUD?

Studia podyplomowe Surdopedagogika to wyjątkowa okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności w obszarze wsparcia osób z niepełnosprawnością słuchową. Nasz program kształcenia został opracowany z myślą o praktyce i potrzebach rynku pracy. W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli Ci skutecznie wspierać osoby z wadą słuchu. Studia podyplomowe mają formę hybrydową. Proces przekazywania wiedzy jest organizowany online - tak by studiowanie było efektywne. także z punktu widzenia wykorzystania czasu. Zajęcia praktyczne są organizowane stacjonarnie. Mają charakter warsztatowy, bezpośrednio angażując ich uczestników w praktyczne aspekty omawianych terapii.

Dodatkowy Bonus dla Słuchaczy PCUD

Dlatego, jako wyraz naszego uznania i wsparcia, każdy słuchacz naszych studiów podyplomowych Surdopedagogika otrzymuje egzemplarz książki "Edukacja i rewalidacja dzieci i młodzieży z wadą słuchu." Będzie ona nieocenionym źródłem wiedzy podczas studiów podyplomowych oraz w Twojej przyszłej pracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem studiów podyplomowych Surdopedagogika w PCUD, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji i odpowiemy na pytania. Odwiedź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat:

Pełny opis kierunku oraz zapisy na  Studia z Surdopedagogiki - Surdopedagogika - Studia podyplomowe PCUD 

To tam znajdziesz szczegóły dotyczące programu studiów, terminów rekrutacji oraz wszelkich niezbędnych informacji.

Dziękujemy za współpracę z Zespołem Szkół Specjalnych dla niesłyszących i słabo słyszących w Tarnowie oraz dla naszych recenzentów i autorów książki.

PCUD to miejsce, gdzie edukacja staje się narzędziem zmiany, a nasze studia Surdopedagogika to klucz do pomocy i wsparcia osób z niepełnosprawnością słuchową.

#Surdopedagogika #Edukacja #Niesłyszący #SłaboSłyszący #PCUDRzeszów